OFERTA - Firma Windykacyjna Kraków - firma windykacyjna, windykacja kraków, firma windykacyjna Kraków, wierzytelności Kraków, odzyskiwanie długów, skuteczna windykacja, wykup mieszkań Kraków, zamiana mieszkań Kraków, oddłużanie mieszkań Kraków, skup mieszkań Kraków

Idź do spisu treści

Menu główne:


Firma Szlaga WIERZYTELNOŚCI gwarantuje pełną obsługę powierzonych nam spraw. Jeżeli występują problemy z dłużnikami, kontrahenci nie płacą w terminie, albo starają się unikać płatności - należy szybko reagować!

Powierzone nam sprawy są prowadzone z należytą starannością oraz z indywidualnym podejściem -  mamy świadomość, że skrupulatne podejście gwarantuje wysoką skuteczność!

Przejmujemy na siebie całość procesu windykacyjnego, a po jego pozytywnym zakończeniu
, odzyskana kwota powraca do Państwa. Sprawą zajmiemy się na zasadach kompleksowych, przechodząc przez wszystkie wymagane etapy włącznie na komorniczym kończąc - gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę.

WAŻNE – podane poniżej  wartości mają jedynie charakter ogólnie informacyjny, realne stawki są indywidualnie ustalane z klientem - zależą od rodzaju sprawy i jej trudności!

Prowadzimy Windykację należności - nie pobieramy opłat wstępnych, wynagrodzenie przysługuje nam po zakończeniu całego procesu postępowania - jest ono uzależnione od wartości wierzytelności i daty po terminie jej zapłaty. Wszelkie ustalenia finansowe uzależnione są od danej sprawy i określane indywidualnie.

Zajmujemy się również Monitoringiem należności
– który obejmuje stałą, profesjonalną i bezkonfliktową kontrolę płatności faktur od momentu ich wystawienia aż do zapłaty. Wpływa to na mobilizację kontrahentów w terminowości wpłat. Na monitoring należności składają się m.in. kontakty telefoniczne, sms-owe, e-mailowe i listowne – opłaty są następujące:
- do 5 spraw 200 zł netto / miesiąc,
- do 10 spraw 300 zł netto / miesiąc,
- do 15 spraw 400 zł netto / miesiąc,
- powyżej 15 spraw – ustalane indywidualnie.

Windykacja Kraków, firma windykacyjna, wierzytelności Kraków, firma windykacyjna Kraków

Przyjmujemy także zlecenia po Bezskutecznej windykacji komorniczej – nawet sprawy zaliczane do beznadziejnych nie muszą oznaczać sytuacji bez wyjścia! Mimo iż działania komornicze nie przyniosły skutku, dłużnik uniknął spłaty zadłużenia, sprawa jest skomplikowana i wydaje się być przegrana - warto raz jeszcze przy naszej pomocy dokładnie sprawdzić możliwości płatnicze dłużnika.
Wszelkie działania w przypadku takich zleceń realizowane są przy współpracy z licencjonowaną agencją detektywistyczną. Wyróżnia nas fakt, iż bez opłat wstępnych podejmujemy się zleceń trudnych, które wydawać się mogą niemożliwe do odzyskania. Warunki finansowe ustalane są indywidualnie do każdej sprawy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tylko to gwarantuje wysoką skuteczność!

 
regulowanie stanów prawnych
skup mieszkań
zamiana mieszkań
oddłużanie mieszkań
Współpracujemy:
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego