GIEŁDA DŁUGÓW - Firma Windykacyjna Kraków - firma windykacyjna, windykacja kraków, firma windykacyjna Kraków, wierzytelności Kraków, odzyskiwanie długów, skuteczna windykacja, wykup mieszkań Kraków, zamiana mieszkań Kraków, oddłużanie mieszkań Kraków, skup mieszkań Kraków

Idź do spisu treści

Menu główne:


Wierzytelności oferowane na sprzedaż… w stosunku do których w obecnej chwili prowadzone są postępowania windykacyjne, bądź wierzyciele sami zdecydowali się umieścić swojego dłużnika na tej liście, co odbywa się na podstawie złożonej do nas pisemnej prośby.

Informacje na temat dłużników oraz wysokości zadłużenia w ciągu kilku dni po umieszczeniu ich na poniższej liście zaczną się pojawiać w wyszukiwarce Google, będą w niej widoczne po wpisaniu któregokolwiek z poniższych słów dotyczących dłużnika.

Działania windykacyjne
w obecnej chwili prowadzone są wobec kilkuset zalegających z płatnościami dłużników:


-- LISTA WIERZYTELNOŚCI NA SPRZEDAŻ --


Wartości proponowanych do sprzedaży wierzytelności jest zbliżona do wymaganej kwoty zasadniczej. Poniższe zestawienie nie podlega codziennym uaktualnieniom o odsetki, czy dodatkowe koszty.  W związku z czym mają one jedynie charakter ogólny-informacyjno-ofertowy. Wartość zadłużenia może również ulec zmianie w związku z codzienną możliwością zmiany statusu zadłużenia, wpłat, ugod.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kupnem wierzytelności należy wysłać e-maila z danymi oferty i proponowaną ceną zakupu. Po naszym zapoznaniu się z nią odpowiemy na Państwa propozycję wyrażając zainteresowanie złożoną ofertą, bądź przedstawimy swoją.

Windykacja Kraków, firma windykacyjna, wierzytelności Kraków, firma windykacyjna Kraków

Art. 3. Ustawy o Udostępnianiu Informacji Gospodarczych z dnia 14 lutego 2003 mówi, iż: Udostępnianie informacji gospodarczych osobom trzecim nieoznaczonym w chwili przeznaczania tych informacji do udostępniania następuje wyłącznie za pośrednictwem biur informacji gospodarczej, chyba że udostępnianie, o którym mowa powyżej, następuje w celu sprzedaży wierzytelności przez ogłoszenie publiczne lub przepisy prawa przewidują inny tryb udostępniania danych.

Ponadto zaznaczamy, iż:
- prezentowane dane mają charakter ogólny i są dostępne z bazy GUS / KRS,
- informacje te mają charakter jawny i nie podlegają ochronie danych osobowych jako dane rejestracyjne podmiotów gospodarczych,
- wyłącznie w przypadku zakończenia procesu związanego z odzyskiwaniem długu, zawarciem ugody z dłużnikiem, lub dokonaniem cesji na inną osobę - dane z listy zostają usuwane,
- nie informujemy o szczegółach wymienionych spraw,
- prosimy nie kontaktować się z nami w powyższych sprawach.


 
regulowanie stanów prawnych
skup mieszkań
zamiana mieszkań
oddłużanie mieszkań
Współpracujemy:
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego